Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Goło i Wesoło

Opis

5.0 / 5
293 oceny
Recenzje
Goło i Wesoło
Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. 

„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta. 

Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?
 
Obsada:
Katarzyna Ptasińska
Sebastian Cybulski
Wojciech Solarz
Michał Lesień-Głowacki
Michał Meyer
Marek Kaliszuk
Piotr Zelt

Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten
Przekład: Lou Rising
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Krzysztof Adamski
Produkcja: Teatr Gudejko

Spektakl tylko dla dorosłych!

Recenzje (293)

2021-11-19 20:30:00 Aula Auditorium Maximum, Olsztyn
Świetna gra aktorska,fajna atmosfera, polecam gorąco!!!
Loti
2021-11-22 20:30:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Jeden z najlepszych spektakli na jakim byłam. Uśmiech od pierwszych minut spektaklu, po wiele godzin po. Rewelacyjna gra aktorska, a Iwonka oszałamiająca. Będę polecała wszystkim. Cudowny
Aleksandra97
2021-11-21 17:00:00 Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów
"Goło i wesoło" rewelacyjny spektakl, super teksty, dobra zabawa i dużo śmiechu :) Polecam z całego serca :)
Jola
2021-11-21 17:00:00 Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów
Wspaniały spektakl poruszajacy temat bezrobotnych ale pomysłowych mężczyzn. Doskonały w swej roli Piotr Zelt oraz pozostali aktorzy rozbawili publiczność do łez. Pomysłowość i odwaga Panów godna podziwu. Iwonka jako konferansjer była rewelacyjna. Żarty z podtekstem,wyważone i podawane ze smakiem wzbudzaly salwy śmiechu. Finałowe występy panów to kolejna dawka emocji i czystej przyjemności. Super przedstawienie!
Ewta
2021-11-22 17:30:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
SUPER spektakl!!!!! Druga część rozwala na łopatki, dużo śmiechu i super zabawa. POLECAM!!!!
Zwarta Grupa Kobiet :)

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.