Teatr

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

Opis

4.8 / 5
238 ocen
Recenzje
Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia
Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.

Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny, a w jego głowie pojawiają się pomysły z pozoru niemożliwe do zrealizowania. A jednak! Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację! Jak łatwo się domyślić – nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek!

Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu!
 
Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Ucherska
Damian Kulec
Antoni Pawlicki
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć
Artur Barciś

Reżyseria: Artur Barciś
Producent: Karol Bytner
Muzyka: Piotr Hajduk

Podczas spektaklu są wykorzystywane efekty pirotechniczne.

Recenzje (238)

2022-05-16 20:15:00 Opera na Zamku, Szczecin
Atrakcyjna oferta- szybka akcja, humor i dobra zabawa! Polecam.
Renata
2022-05-16 20:15:00 Opera na Zamku, Szczecin
Bardzo fajna fabuła i reżyseria. Świetnie zagrane. Moje poczucie humoru przez co bardzo dobrze się bawiłem przez cały spektakl. Jedynym minusem - przez co cały czas czuję się zawiedziony - była zmieniona osada względem zapowiedzi na podstawie, której zdecydowałem się wybrać na ten spektakl. Szkoda.
Remek
2022-05-16 17:30:00 Opera na Zamku, Szczecin
Prześmieszna komedia. Polecam. Występ przerosl moje oczekiwanie.
K
2022-05-16 17:30:00 Opera na Zamku, Szczecin
Druga połowa zdecydowanie lepsza :) Generalnie bardzo fajnie
2022-05-16 17:30:00 Opera na Zamku, Szczecin
Fantastyczny spektakl - POLECAM

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.