Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Goło i Wesoło

Opis

5.0 / 5
291 ocen
Recenzje
Goło i Wesoło
Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.
 „Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.
 „Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.
 Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?
Obsada:
 Katarzyna Ptasińska
 Sebastian Cybulski
 Wojciech Solarz
 Michał Lesień-Głowacki
 Michał Meyer
 Marek Kaliszuk
 Piotr Zelt
 Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten
 Przekład: Lou Rising
 Reżyseria: Tomasz Sapryk
 Scenografia: Wojciech Stefaniak
 Choreografia: Krzysztof Adamski
 Produkcja: Teatr Gudejko

Recenzje (291)

2021-11-21 17:00:00 Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów
"Goło i wesoło" rewelacyjny spektakl, super teksty, dobra zabawa i dużo śmiechu :) Polecam z całego serca :)
Jola
2021-11-21 17:00:00 Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów
Wspaniały spektakl poruszajacy temat bezrobotnych ale pomysłowych mężczyzn. Doskonały w swej roli Piotr Zelt oraz pozostali aktorzy rozbawili publiczność do łez. Pomysłowość i odwaga Panów godna podziwu. Iwonka jako konferansjer była rewelacyjna. Żarty z podtekstem,wyważone i podawane ze smakiem wzbudzaly salwy śmiechu. Finałowe występy panów to kolejna dawka emocji i czystej przyjemności. Super przedstawienie!
Ewta
2021-11-22 17:30:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
SUPER spektakl!!!!! Druga część rozwala na łopatki, dużo śmiechu i super zabawa. POLECAM!!!!
Zwarta Grupa Kobiet :)
2021-11-22 20:30:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Świetna sztuka!!! Było wesoło i goło - Nosorożce dają radę :) No i Wanda oczywiście:)
Magdalena
2021-11-22 17:30:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Revelacyjnie! Polecam!!!

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.