Teatr

Inteligenci

Opis

4.7 / 5
94 oceny
Recenzje
Inteligenci
Inteligenci to komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie, która w lekki, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć?

Anna (Izabela Kuna) i Szczepan (Wojciech Malajkat) tworzą na pozór zgrane małżeństwo reprezentujące polską inteligencję. Pewnego dnia dowiadują się, że ich starszy syn jest zamieszany w pobicie czarnoskórego kolegi. To zdarzenie zaburza rodzinną harmonię, ujawnia sekrety i prowokuje rozmowy, które na zawsze zmienią dotychczasowe życie bohaterów.

„Inteligenci” w uniwersalny sposób pokazuje losy rodziny i porusza problemy, jakie spotykają nas wszystkich. Stereotypy i etykiety, które znamy z mediów („prawak”, „lewak”, „narodowiec”, „feministka”) mocno wpływają na nasze życie i nie tak łatwo się ich pozbyć. A co najgorsze – utrudniają nam rozmowy nawet z najbliższymi.

„Inteligenci” – komedia teatralna 2022

Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Agata Kulesza tworzą w sztuce „Inteligenci” wyjątkowe role. Dzięki temu od samego początku wciągają nas w historię pełną emocji i humoru. Ten znakomity spektakl będziecie mogli zobaczyć w wielu miastach w całej Polsce. Polecamy zapoznać się z aktualnym repertuarem wydarzeń teatralnych, aby zawsze wiedzieć, co gramy w Waszej okolicy.
 

Autor: Marek Modzelewski
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak
 
Maciej Łączyński/Maciej M. Tomaszewski (II rok Wydziału Aktorskiego AT w Warszawie, debiut teatralny)

Produkcja: Katarzyna Fukacz i Damian Słonina (Tito Productions)

Recenzje (94)

2022-05-21 16:00:00 Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, Sosnowiec
Dobra gra aktorów, przedstawienie trochę za krótkie. Całość typowa tematycznie dla autora sztuki (M. Modzelewskiego) - odnoszę wrażenie, że wszystkie jego sztuki są do siebie bardzo podobne.
mati
2022-05-21 18:30:00 Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, Sosnowiec
Bardzo podobał mi ś występ ,utorsamiłam się z nim mam w domu podobnie z 17 latkiem.
Bożena
2022-05-21 16:00:00 Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, Sosnowiec
spektakl super - jednym słowem wyrazisty. Szkoda że bilety elektroniczne nie są optymalizowane pod wyświetlanie na telefonie
Marek
2022-05-21 16:00:00 Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, Sosnowiec
Sztuka rewelacyjna, wspaniała gra aktorska, naprawdę spektakl warty polecenia tylko czemu taki krótki?! Kończy się w zupełnie nie zrozumiałym momencie, cała widownia zszokowana, że nagle aktorzy zaczynają się kłaniać?! Godzina na tej rangi sztukę teatralną to naprawdę znacznie za mało!
zmieszany
2022-05-21 16:00:00 Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, Sosnowiec
Było bardzo dobrze
Igor

Adres

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.