Teatr

Inteligenci - A. Kulesza, I. Kuna, W. Malajkat

Opis

4.7 / 5
72 oceny
Recenzje
Inteligenci
Inteligenci to komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie, która w lekki, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć?

Anna (Izabela Kuna) i Szczepan (Wojciech Malajkat) tworzą na pozór zgrane małżeństwo reprezentujące polską inteligencję. Pewnego dnia dowiadują się, że ich starszy syn jest zamieszany w pobicie czarnoskórego kolegi. To zdarzenie zaburza rodzinną harmonię, ujawnia sekrety i prowokuje rozmowy, które na zawsze zmienią dotychczasowe życie bohaterów.

„Inteligenci” w uniwersalny sposób pokazuje losy rodziny i porusza problemy, jakie spotykają nas wszystkich. Stereotypy i etykiety, które znamy z mediów („prawak”, „lewak”, „narodowiec”, „feministka”) mocno wpływają na nasze życie i nie tak łatwo się ich pozbyć. A co najgorsze – utrudniają nam rozmowy nawet z najbliższymi.

„Inteligenci” – komedia teatralna 2022

Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Agata Kulesza tworzą w sztuce „Inteligenci” wyjątkowe role. Dzięki temu od samego początku wciągają nas w historię pełną emocji i humoru. Ten znakomity spektakl będziecie mogli zobaczyć w wielu miastach w całej Polsce. Polecamy zapoznać się z aktualnym repertuarem wydarzeń teatralnych, aby zawsze wiedzieć, co gramy w Waszej okolicy.
 

Autor: Marek Modzelewski
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak
 
Maciej Łączyński/Maciej M. Tomaszewski (II rok Wydziału Aktorskiego AT w Warszawie, debiut teatralny)

Produkcja: Katarzyna Fukacz i Damian Słonina (Tito Productions)

Recenzje (72)

2022-02-27 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Sztuka pełna obserwacji i zmuszająca do przemyśleń - warto obejrzeć.
JaCa
2022-02-27 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Sztuka godna polecenia. Nie do końca komedia. Aktorzy wyśmienici. Polecam.
Tadeusz
2022-03-05 18:30:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Sztuka świetna, uwielbiam Izabelę Kunę , która zagrała swoją rolę po mistrzowsku, nie ujmując niczego pozostałym aktorom. Było i śmiesznie i strasznie. Polsko-polska wojenka ostatnich lat podana na talerzu. Wyszłam ze spektaklu zadowolona , ale i zasmucona. Niemniej polecam serdecznie. Małgorzata
małgoska
2022-03-05 16:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Super spektakl. Mnóstwo śmiechu ale i wiele do przemyślenia. Polecam
Qb1
2022-03-05 16:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Fajny codzienny humor 🙂 Super gra Wojciecha Malajkat 😊
Marek

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.