koncert

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

Opis

5.0 / 5
18 ocen
Recenzje
Ray Wilson - Time and Social Distance
Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!
 Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem – kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu.
 Jeszcze tej jesieni ukaże się najnowszy singiel Raya Wilsona – „Mother Earth”, zapowiadający kolejny album studyjny artysty, „The Weight of Man”.
 Najnowsza trasa Raya Wilsona – „Time and Social Distance” – to okazja do poznania materiału z nowego krążka i osobistego spotkania z byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Artysta zapowiada podróż poprzez silne emocje. To właśnie umiejętność zamykania własnych uczuć w kompozycjach jest tak doceniana przez fanów Wilsona. Muzyczną podróż wokalista uzupełnia pełnymi humoru i ciepła opowieściami ze swojego życia, co tworzy niezwykły efekt bliskości z gwiazdą.

Bilety

Recenzje (18)

2021-09-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Wspaniały koncert !!!!
AdamS.
2021-09-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Jak zawsze, koncert na najwyższym poziomie, a byliśmy na Ray Wilsonie ju z piąty raz.
Jarek
2021-09-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert jak i miejsce, gdzie się odbył oceniam bardzo dobrze, było super. Uwielbiam Raya Wilsona, jego naturalność, luz, prawdę a przede wszystkim pasje do muzyki. To wszystko czuć w jego piosenkach.
Daria
2021-09-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert na 100%Niezapomniane przeżycie, na pewno powtórzę to nie raz.
Jusia
2021-09-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert SUPER, nagłośnienie bardzo dobre. Niezapomniane wrażenia.
nomo24

Artyści

Adres

Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.