Koncerty

Stanisława Celińska - Jesienna...

Opis

4.9 / 5
28 ocen
Recenzje
Stanisława Celińska – „Jesienna”
Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną artystką uwielbianą przez publiczność. Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu - na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.
„Jesienna…” - to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania - na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.
„Jesienna…” to opowieść o tym, że „wrzesień też bywa słoneczny” – jak mówi sama artystka. To antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać Zarówno koncert, jak i płyta „Jesienna…” to doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki.
Artystce na scenie towarzyszą uznani polscy muzycy:
 Wojciech Olszewski - fortepian
 Kuba Frydrych - gitary
 Krzysztof Samela - kontrabas
 Julia Muraszko - skrzypce
 Paweł Pełczyński - saksofon
 Janusz Muraszko - akordeon
 Maciej Muraszko - perkusja

Recenzje (28)

2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Świetny występ. Klimatyczny i mądry. Bardzo dobrze spędzony czas.
Martyna Rzepnikowska
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Pani Stanisława jest absolutnie perfekcyjna. Piękna i bardzo wrażliwa dusza. Chapeau bas!
MAGDALENA
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Było super ! ale dlaczego nie dałam 5 gwizdek -dla mnie teksty piosenek z przesłaniem były zbyt oczywiste,muzyka piękna a zespół muzyczny fenomenalny !szczególnie gitarzysta ! Jak dobrze jest odpocząć w cudownej atmosferze od problemów codziennosci . Udany koncert !
Jagoda
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Odrobina dobrego nastroju i pozytywnego przesłania na wieczór. Teksty dość proste, ale trafiają w serce. Każdemu życzę starzeć się tak, jak Pani Stanisława.
Marek89
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
To był po prostu Boski koncert. Dziękuję, że miałam możliwość w nim uczestniczyć.
Szczęśliwa Kobieta

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.