Koncerty

Krystian Ochman

Opis

4.9 / 5
213 ocen
Recenzje
Krystian Ochman - Winter Tour ‘22
Krystian Ochman szturmem zdobywa polską scenę muzyczną. Choć o muzyku słyszymy od niedawna, to zdążył już zyskać sympatię milionów widzów i słuchaczy. Kup bilety na nadchodzącą trasę koncertową artysty - „Winter Tour ‘22”!

Zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” i 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii premiery. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. 

Krystian Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór – „Światłocienie” – typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Utwór zadebiutował na Top200 Spotify i utrzymywał się tam przez kilka dni.

Drugi singiel, „Wielkie tytuły”, ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w YouTube. 

Krystian Ochman – koncerty Winter Tour ‘22

Fani Krystiana Ochmana będą mogli zobaczyć artystę na żywo zimą 2022. Nadchodzące koncerty artysty można znaleźć m.in. w naszym repertuarze.
Zwycięzca 58. edycji KFPP w Opolu zaprezentuje swoje najpopularniejsze single, a także nowe piosenki, nad którymi pracuje. Szykuje się niezapomniana uczta muzyczna z jedną z najjaśniejszych gwiazd muzycznych młodego pokolenia.

Recenzje (213)

2022-04-26 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koleżanki dla których kupiłam bilety były bardzo zadowolone z koncertu!!!! Były pod wrażeniem, że nie przeszkadzało im nawet dłuższe oczekiwanie na powrót do Bydgoszczy pociągiem.
grazyna
2022-04-26 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Krystian Ochman- utalentowany młody człowiek, mieszanka stylów muzycznych. Koncert świetny. Miło spędzony wieczór.
Ana
2022-04-26 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
piękny koncert , szkoda że kapela nieco zagłuszała piękny głos Krystiana Ochmana !!!
globert
2022-04-26 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Występ super. Jedyny minus brak informacji na maila o zmianie dnia wystepu
Mateusz
2022-04-26 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
"Tylko raz na milion, raz na milion świetlnych lat Najpiękniejsza katastrofa- - eksploduje Supernowa" - OCHMAN w kosmicznej formie. Rozpędzony -nie odpuszcza. Wykonania koncertowe- cudowne przeżycie. Zostaną w sercu na zawsze. Koncertowa gra Zespołu- przepiękna, sala koncertowa- klimat mauretańskiej jaskini, cudowna akustyka, przejrzystość dźwięku potęgowały magię koncertu. Na takie chwile warto czekać. Świetna organizacja koncertu. OCHMAN WINTER TOUR' 2022 finiszuje w Wielkim Stylu- w głowie się nie mieści. Brawo Krystian Ochman! Brawo Panowie! Brawo! Brawo! Brawo!

Adres

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.