Teatr

Pomoc Domowa - spektakl Och Teatru

Znakomita farsa z Krystyną Jandą w roli głównej

Opis

4.9 / 5
22 oceny
Recenzje
Pomoc domowa - spektakl Och Teatru
Pomoc domowa to niezwykle popularna farsa teatralna, wystawiana na wielu scenach w Polsce i na świecie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa, kierująca wydarzeniami.
 Komedia autorstwa tytana gatunku – Marca Camolettiego. Sztuka opowiada historię małżeństwa: Norberta (Krzysztof Dracz) i Olgi (Katarzyna Gniewkowska), którzy w wyniku kryzysu małżeńskiego zaplątali się – każdy z osobna – w romanse (w rolach kochanków występują Małgorzata Kocik/Barbara Wypych i Mirosław Kropielnicki). Pośród całego zamieszania jedna osoba kieruje całą intrygą – tytułowa pomoc domowa (Krystyna Janda).
 „Pomoc domowa” to spektakl teatralny wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Wyjątkowy przekład Bartosza Wierzbięty, znanego m.in. z filmów „Shrek” czy „Madagaskar”, sprawia, że widz nawet na chwilę nie może się powstrzymać od śmiechu.
 „Pomoc domowa” – rewelacyjna komedia teatralna z udziałem gwiazd
 Spektakl w reżyserii Krystyny Jandy to świetnie nakręcona maszynka do śmiechu. Od początku do końca intryga i niespodziewane zwroty akcji angażują widza w niesamowitą historię, która podbiła serca wielu miłośników teatru na całym świecie.
PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta
 REŻYSERIA: Krystyna Janda
 OBSADA:
 Norbert: Krzysztof Dracz
 Olga: Katarzyna Gniewkowska
 Maja: Małgorzata Kocik/Barbara Wypych
 Marek: Mirosław Kropielnicki
 Nadia: Krystyna Janda

Recenzje (22)

2022-04-04 17:30:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Super obsada, doskonała gra
KS
2022-04-04 17:30:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Całkiem dobry spektakl choć chwilami trochę nudny i że słabym żartem. Rozkręca się w miarę trwania. Druga połowa znacznie lepsza od pierwszej.
2022-04-04 17:30:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Fantastyczna rozrywka. Zagrane genialnie, świetne tłumaczenie.
Iwona
2022-04-04 20:30:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Świetne!
Tatiana
2022-04-04 17:30:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Wspaniały spektakl. Dużo śmiechu i zabawy.
Aneta

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.