Koncerty

T.Love - trasa koncertowa HAU! HAU!

Opis

4.9 / 5
45 ocen
Recenzje
T.Love – trasa koncertowa HAU! HAU!
T. Love - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. W 2022 roku zespół zaprezentuje nowy album zatytułowany „HAU! HAU!”, którego premierę zapowiedziano na 22 kwietnia. Przed nami wielka trasa koncertowa!

Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem. 
Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała i wystąpiła Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, „Pochodnia” staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love w 2022 roku.

Bilety

Recenzje (45)

2022-05-13 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam! To na pewno nie ostatni na tej trasie!
martynam09
2022-05-13 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Wystęb bardzo fajny. Muniek cały czas trzyma fason. Bardzo dużo pozytywnej energii. Polecam
Adam
2022-05-13 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Świetny występ zespołu, koncert godny polecenia. Bardzo duży plus dla miejsca w którym grali. Fabryka Lloyda jest świetnym świetnym miejscem do organizowania tego typu wydarzeń
Tom
2022-05-13 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Koncert super. Fabryka też tylko bar słabo zorganizowany dluuuugie kolejki
Wiktor
2022-05-13 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Dobrze widzieć zespół po tak długim czasie ! Świetna płyta!!!! Miejsce na koncert superrrr!!!
Tomek

Adres

Amfiteatr w Kołobrzegu
ul. Fredry 1
78-100 Kołobrzeg
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.