Koncerty

T.Love - trasa koncertowa HAU! HAU!

Opis

4.9 / 5
53 oceny
Recenzje
T.Love – trasa koncertowa HAU! HAU!
T. Love - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. W 2022 roku zespół zaprezentuje nowy album zatytułowany „HAU! HAU!”, którego premierę zapowiedziano na 22 kwietnia. Przed nami wielka trasa koncertowa!

Fani zespołu czekali na kolejną płytę T.Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.

Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, „Pochodnia” staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love w 2022 roku. 

Nowa płyta i trasa koncertowa „HAU! HAU!” to również doskonała okazja do świętowania przypadającego w tym roku jubileuszu grupy. Na koncertach usłyszymy najnowsze kawałki T.Love oraz hity, które towarzyszą nam od lat. 

Bilety

Recenzje (53)

2022-07-28 20:00:00 Amfiteatr w Kołobrzegu, Kołobrzeg
Trochę za krótko i brakowało przez to wielu hitów, ale Muniek jak zwykle na plus
Olek
2022-07-28 20:00:00 Amfiteatr w Kołobrzegu, Kołobrzeg
Muniek i bryga mega..impreza fajna..miejsce troche słabe..ale cóż kiedyś byl tam Festiwal Piosenki Żolnierskiej..
Robert Słupsk
2022-07-28 20:00:00 Amfiteatr w Kołobrzegu, Kołobrzeg
Koncert był fantastyczny, trochę publiczność tego wieczoru nie dopisała, bo ten występ zasługiwał na większą frekwencję, ale nastrój i tak był świetny. Kolejne rockowe wydarzenie.
Peter Best
2022-07-28 20:00:00 Amfiteatr w Kołobrzegu, Kołobrzeg
Koncert T.Love, jak zawsze świetny. Piosenki z płyty Hau, Hau przeplatane innymi hitami zespołu. Super atmosfera, chłopaki grali grubo ponad godzinę, bisowali. Rewelacja!
Małgorzata
2022-07-28 20:00:00 Amfiteatr w Kołobrzegu, Kołobrzeg
Wykupione bilety w strefie VIP co z tego jak tłum sympatyków zespołu ruszył pod barierki i zamiast oglądać artystę z zespołem mieliśmy tyłki przed oczami.Cały koncert na stojąco.Trzeba było wykupić bilety najtańsze i przenieść się pod estradę.Już następnym razem będziemy wiedzieli jak się ustawić.Niestety koncert nie przypadł nam do gustu.Akustyka fatalna artysta niezrozumiały dla nas.Wolimy jednak jego występy studyjne.
Alinka

Adres

Amfiteatr
Mickiewicza 17A
Ostróda
Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.