Teatr

Goło i Wesoło

Opis

4.9 / 5
858 ocen
Recenzje
Goło i Wesoło
Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. 

„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta. 

Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?
 
Obsada:
Katarzyna Ptasińska
Sebastian Cybulski
Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten
Przekład: Lou Rising
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Krzysztof Adamski
Produkcja: Teatr Gudejko

Spektakl tylko dla dorosłych!

Recenzje (858)

2022-05-16 20:30:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Fantastyczne przedstawienie! Zdecydowanie wszystkim polecam. Aktorzy dostali kilkukrotne owacje na stojąco.
Katarzyna
2022-05-16 17:30:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Ubawiłam się świetnie ! Bardzo zabawna konedia :-) Szkoda tylko, że u nas słabe nagłośnienie i momentani nie słychać...
Joanna
2022-05-16 20:30:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Polecam serdecznie ;) świetny spektakl, rewelacyjna obsada. Dawno się tak nie uśmiałam :) Rewelacyjna gra Marka Kaliszuka i Sebastiana Cybulskiego :)
Sylvia
2022-05-15 19:30:00 Planetarium Wenus, Zielona Góra
Dawno tak się nasmialam 😁gdyby byli drugi raz w Zielonej Górze to bym chęcią poszła !! Piękna praca aktorska ,super. Obsada MEGA FAJNY SPEKTAKL 😘
Magda
2022-04-23 16:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Wesoło polecam. :-)
Turkus

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.