Koncerty

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Opis

4.9 / 5
8 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy
„Człowiek czasami serce otworzy” to wyjątkowy i niepowtarzalny koncert zespołu Raz Dwa Trzy z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Formuła koncertu oraz zestaw piosenek został specjalnie przygotowany przez Adama Nowaka dla widzów Kuźni Kulturalnej na warszawskim Wilanowie. Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi z tego powodu. Nie możemy się doczekać. Serdecznie zapraszamy!
„Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często - jak to bywa w życiu - przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? A. Osiecka i W. Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie.” – Adam Nowak
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.
 Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język.
 Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.

Bilety

Recenzje (8)

2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
wspaniałe przeżycie - cudowny koncert. Polecam z całego serca
Urszula i Grzegorz
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Po pierwsze znakomita reakcja właścicielska (wykorzystanie nie zajęytch miejsc dolnych) Po drugie ja lubię Raz Dwa Trzy i kropka.
zdzizap
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
koncert super!!! Brawa i podziękowania dla muzyków oraz całej obsługi.
Ella
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert świetny!! Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ludzie nagrywający występ, pomimo prośby o nie robienie tego. Czy pracownicy nie mogą w takich sytuacjach podejść i zwrócić uwagi? Bardzo przeszkadza to w oglądaniu występu, kiedy przed oczami mam świecące wyświetlacze telefonów.
Alicja
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Bardzo dobry, klimatyczny kocert
Tomasz

Adres

Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
ul. Małopolska 48
Szczecin
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.