Kabarety

Kabaret Smile - nowy program 2022

Opis

5.0 / 5
20 ocen
Recenzje
Kabaret Smile - nowy program
Kabaret Smile wyrusza w połowie 2022 roku odwiedzić polskie miasta z zupełnie nowym programem. O czym grupa opowie w nadchodzącym repertuarze? Pewne jest jedno – czeka nas potężna dawka humoru!

Kabaret Smile przez 19 lat działania przyzwyczaił nas do repertuaru, który trafia w gusta każdego miłośnika polskiego kabaretu. Na występach panuje ciepły, rodzinny humor i spora dawka optymizmu.

Tym razem nie będzie inaczej. Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel odwiedzą na nowej trasie całą masę polskich miast. Nie możesz tego przegapić – sprawdź repertuar występów Kabaretu Smile i zarezerwuj bilety.

Recenzje (20)

2022-05-12 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
BYLO MEGA SUPER
RADEK
2022-05-12 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Super występ.
Justyna
2022-05-12 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Było rewelacyjnie:) Uśmiałam się porządnie:)
GosiaMala
2022-05-12 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Organizacja i obsługa na wysokim poziomie. Występ panów z kabaretu Smile bardzo mi się podobał. Relaks i dobra zabawa zapewniona.
2022-05-12 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Występ pod względem artystycznym na +. Faktycznie żadnego skecza nie można zobaczyć gdzie indziej! Była nowa Bożena! Jedynym minusem był śmierdzący Pan z IX rzędu. Prośba do CKK Jordaki o lepsze wyciągi albo do kabareciarzy : Proszę nie proście publiczności o podnoszenie rąk i klaskanie bo się to niesie po sali.
W_pol_rozczarowany

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.