Teatr

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

Opis

4.9 / 5
150 ocen
Recenzje
Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

„Boeing Boeing” to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii.
Sztuka opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak korzystać ze wszystkich zalet poligamii, unikając jednocześnie jej wad.
Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. W jaki sposób? Otóż każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata Maksowi figla. Minimalne zmiany w rozkładach lotów sprawiają, że wszystkie narzeczone zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie.
Jak bohater z tego wybrnie? Czy pomoże mu niestroniąca od sarkastycznych uwag służąca Nadia? Jakie miejsce w tej całej historii obierze przyjaciel Maksa z dzieciństwa – Paweł?
Boeing Boeing – zwariowana komedia sytuacyjna
Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. To lot, który nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego „Shrek” – Bartosz Wierzbięta.

AUTOR: Marc Camoletti
PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta
REŻYSER: Marcel Wiercichowski
OBSADA:
Elżbieta Jarosik
Karolina Chapko
Anna Jarosik
Adriana Kalska
Mikołaj Roznerski
Michał Meyer / Bogusław Kudłek

Bilety

Recenzje (150)

2022-06-11 20:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Fantastyczna zabawa , polecam wszystkim na poprawę humoru i nie tylko !
Grzegorz
2022-06-11 20:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Nasze nastoletnie dzieci były zachwycone - my z mężem też. Polecamy
G.R.
2022-06-03 17:30:00 Teatr Ziemi Rybnickiej, Rybnik
Występ super. Grał aktorów bardzo dobra. Spektakl podczas którego praktycznie nie przestajesz się śmiać. Polecam niezdecydowanym, nie będziecie żałować.
Adi Rybnik
2022-06-11 20:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Dawno tak się nie uśmiałam 😁 spektakl zrobił na mnie duże wrażenie ❤️
Sophie
2022-06-11 20:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Jak zwykle, świetny spektakl, polecam :
laskar65

Adres

Sala Koncertowa CKK Jordanki
Al. Solidarności 1-3
87-100 Toruń
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.