Teatr

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania w reż. A. Barcisia

Opis

4.8 / 5
107 ocen
Recenzje
Między Łóżkami

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Obsada wymienna:

Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska
Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Paulina Gałązka
Artur Barciś
Lesław Żurek/Robert Majewski
Radosław Pazura

Bilety

Recenzje (107)

2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Świetny spektakl i bardzo miło spędzony czas. Wspaniałe kreacje aktorskie.
Elza
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Świetna gra aktorska, mnóstwo śmiechu. Polecam
Zibi
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
W świecie pełnym trosk, rosnących cen i lęków, jak powietrza potrzeba nam śmiechu, optymizmu i wiary w miłość. Na spektaklu "Między łóżkami" wszystkie powyższe potrzeby zostaną spełnione. Policzki bolą od śmiechu, szczęka cierpnie, a przepona boli, i cudnie. Dawno nie czułam się tak zrelaksowana. To nie wszystko. Nie jest to jedynie banalna kabaretowa śmiechoterapia. W tle damsko-męskich żarcików odnajdziecie opowieść o czułości, o wzajemnym szacunku, o potrzebie rozmów i zrozumienia, o tym, że warto o kogoś zawalczyć, że nasze wyobrażenia o drugiej osobie często bywają dalekie od rzeczywistości, co bywa źródłem różnych mniejszych i większych problemów. Wielbiciel teatru znajdzie też wiele smaczków i detali wynikających ze świetnego warsztatu aktorów. Każdy z nich czarował i uwodził publiczność całym wachlarzem swoich umiejętności. Jeszcze raz brawa i bardzo dziękuję za te dwie godziny wytchnienia, zostanie wam to mili aktorzy policzone. ;)
Lady In Red
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Wszystko super świetna gra aktorska
Agness
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Świetny występ i gra aktorska. Spektakl śmieszny choć chwilowo skłania do refleksji.
Daniel

Adres

Teatr im. Juliusza Osterwy
ul. Teatralna 9
66-400 Gorzów Wielkopolski
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.