Kabarety

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Opis

5.0 / 5
33 oceny
Recenzje
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec – „Ariaci”

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

Bilety

Recenzje (33)

2022-06-12 19:00:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
Wyśmienicie ;)
Art76
2022-06-12 19:00:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
jak zawsze Kabaret Hrabi bawi ciepłym uśmiechem i zabawnymi nawiązaniami , przy małej liczbie środków , rewelacyjny efekt , a i temat nowatorski
Kate
2022-06-12 16:00:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
Oni są absolutnie wyjątkowi! To były dwie godziny niepowstrzymanego śmiechu!
Basia
2022-06-12 19:00:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
Znakomity program, wykonanie na najwyższym poziomie. Polecam!
Izabela
2022-06-12 19:00:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
Było super.
Wiola

Adres

Centrum Kultury Karolinka
pl. Jana Pawła II 2
41-922 Radzionków
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.