Koncerty

Krystian Ochman Exclusive

Opis

4.9 / 5
74 oceny
Recenzje
Krystian Ochman Exclusive
Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland i laureat nagrody publiczności w konkursie premier w Opolu. W maju 2022 Krystian Ochman reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, docierając do finału i zajmując 12 miejsce.
 
Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album – pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór, „Światłocienie”, osiągnął ponad 5,5 mln odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień, debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, w trakcie której zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką zimową trasę „Winter Tour ‘22”, na której zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.

Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy czteroosobowy zespół doświadczonych muzyków. Sprawdź nasz repertuar koncertów i zarezerwuj bilety online.

Bilety

Recenzje (74)

2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Było super - genialnie. Chciałabym mieć okazję słyszeć częściej tak pięknie rocowo wykonane utwory.
KaWeM
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Niesamowicie piękny i nastrojowy koncert :) Krystian w świetnej formie, pięknie śpiewał, żartował z publicznością (widać chłopak rozkręca się coraz bardziej :) Muszę też pochwalić chłopaków z zespołu, dali piękny koncert z pazurem - brawa dla wyjątkowego zespołu z Wrocławia. No i przepiękna architektura sali koncertowej w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu dopełniała całokształtu - piękny widok z balkonu na całość widowiska, bo grę oświetlenia i nagłośnienia w Capitolu trzeba nazwać widowiskiem (to taki bonus przy samym koncercie).
Jola
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert super, fajna atmosfera, brawa dla Ochmana i zespołu.
ika35
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert bardzo udany, wokal Krystiana piękny, chociaż troche zagłuszany przez zespół ( taki był odbiór na balkonie ) dobry kontakt z publicznością tworzy fajną atmosferę. Niestety "rokowa" aranżacja utworów nie dla mnie 😉, ale mimo to czuję duży niedosyt i bardzo chętnie pójde jeszcze raz.Mam nadzieje,że Krystian ponownie odwiedzi Wrocław i będzie szansa na autograf.... Zapraszamy!!
Basia
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert piękny, Krystian to ma głos. Jedyne co zabrakło to sekundy dla walczącej Ukrainy.
Kate

Adres

Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury
ul. Elekcyjna 17
Warszawa
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.