Koncerty

Krystian Ochman Exclusive

Opis

4.9 / 5
74 oceny
Recenzje
Krystian Ochman Exclusive
Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland i laureat nagrody publiczności w konkursie premier w Opolu. W maju 2022 Krystian Ochman reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, docierając do finału i zajmując 12 miejsce.
 
Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album – pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór, „Światłocienie”, osiągnął ponad 5,5 mln odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień, debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, w trakcie której zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką zimową trasę „Winter Tour ‘22”, na której zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.

Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy czteroosobowy zespół doświadczonych muzyków. Sprawdź nasz repertuar koncertów i zarezerwuj bilety online.

Bilety

Recenzje (74)

2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Było super - genialnie. Chciałabym mieć okazję słyszeć częściej tak pięknie rocowo wykonane utwory.
KaWeM
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Niesamowicie piękny i nastrojowy koncert :) Krystian w świetnej formie, pięknie śpiewał, żartował z publicznością (widać chłopak rozkręca się coraz bardziej :) Muszę też pochwalić chłopaków z zespołu, dali piękny koncert z pazurem - brawa dla wyjątkowego zespołu z Wrocławia. No i przepiękna architektura sali koncertowej w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu dopełniała całokształtu - piękny widok z balkonu na całość widowiska, bo grę oświetlenia i nagłośnienia w Capitolu trzeba nazwać widowiskiem (to taki bonus przy samym koncercie).
Jola
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert super, fajna atmosfera, brawa dla Ochmana i zespołu.
ika35
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert bardzo udany, wokal Krystiana piękny, chociaż troche zagłuszany przez zespół ( taki był odbiór na balkonie ) dobry kontakt z publicznością tworzy fajną atmosferę. Niestety "rokowa" aranżacja utworów nie dla mnie 😉, ale mimo to czuję duży niedosyt i bardzo chętnie pójde jeszcze raz.Mam nadzieje,że Krystian ponownie odwiedzi Wrocław i będzie szansa na autograf.... Zapraszamy!!
Basia
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert piękny, Krystian to ma głos. Jedyne co zabrakło to sekundy dla walczącej Ukrainy.
Kate

Adres

Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec
ul. Juliana Fałata 2
70–953 Szczecin
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.