Koncerty

Paweł Domagała z Zespołem - Wracaj Tour

Opis

5.0 / 5
170 ocen
Recenzje
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.
 Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.
 „Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa
 „Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.
 Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!
 Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze.

Recenzje (170)

2022-02-24 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Świetny, punktualnie rozpoczęty koncert z niesamowitą atmosferą! Artysta wrażliwy, z poczuciem humoru, super kontakt z publicznością. Muzycy ponadprzeciętni, pełni pozytywnej energii. Niesamowity wieczór!!! Polecamy :)
Dorota i Marcin
2022-02-25 20:30:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
rewela
2022-02-25 20:30:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
Świetny występ przynajmniej na chwilę człowiek oderwał się od rzeczywistości i z tego co wiem wielka sztuka powtarzać tak samo z taką pasją prawie to samo
Emil77
2022-02-25 20:30:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, Gliwice
Rewelacyjny koncert Pawła Domagały i zespołu! Świetnie spędzony czas, byłam rozbawiona i odprężona przez cały koncert! Zasługa Pawła Domagały- fantastyczny człowiek! Polecam! Na pewno nie nasz ostatni koncert z Pawłem Domagałą!
IzabelaWG2021
2022-02-24 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Było super, świetny dowcip, nagłośnienie, Domagała super
Margaret

Adres

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.