Kabarety

Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

Opis

4.9 / 5
20 ocen
Recenzje
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore"

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Bilety

Recenzje (20)

2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Panowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania:)) Super zabawa!!!!
betka
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Znakomity program
Megan
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Świetny spektakl polecam każdemu :) Fanom KMP a przede wszystkim osobom które nigdy nie były a chciałyby poznać po tych skeczach będzie jeszcze więcej fanów KMP świetna robota 😍
Banana 95
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Suuuper
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Było bardzo pozytywnie, mogło być ciut dłużej.

Adres

Bemowo Amfiteatr
ul. Raginisa róg Kryształowej
00-001 Warszawa
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.