Koncerty

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Opis

4.9 / 5
8 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy
„Człowiek czasami serce otworzy” to wyjątkowy koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który zaprezentuje swoje niepowtarzalne interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam Nowak wyjaśni, co się dzieje, gdy „Człowiek serce otworzy”.
 Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często – jak to bywa w życiu – przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie…

Bilety

Recenzje (8)

2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
wspaniałe przeżycie - cudowny koncert. Polecam z całego serca
Urszula i Grzegorz
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Po pierwsze znakomita reakcja właścicielska (wykorzystanie nie zajęytch miejsc dolnych) Po drugie ja lubię Raz Dwa Trzy i kropka.
zdzizap
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
koncert super!!! Brawa i podziękowania dla muzyków oraz całej obsługi.
Ella
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert świetny!! Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ludzie nagrywający występ, pomimo prośby o nie robienie tego. Czy pracownicy nie mogą w takich sytuacjach podejść i zwrócić uwagi? Bardzo przeszkadza to w oglądaniu występu, kiedy przed oczami mam świecące wyświetlacze telefonów.
Alicja
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Bardzo dobry, klimatyczny kocert
Tomasz

Adres

Planetarium Wenus
ul. Sikorskiego 10
65-454 Zielona Góra
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.