Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Opis

4.8 / 5
376 ocen
Recenzje
Nerwica natręctw
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. 

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu! 


Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik 
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka 
Artur Barciś/Andrzej Zieliński 
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski/Kamil Kula

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 105 minut

Bilety

Recenzje (376)

2021-11-14 16:00:00 Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Super przedstawienie. Po wyjściu z sali chyba każdy zastanawiał się czy aby na pewno nie powinien się leczyć u psychiatry ;)
Iza
2021-11-15 20:15:00 Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
Super spektakl. Świetni aktorzy a najlepszy p. Zieliński i p. Wardejn. Szczerze Polecam !!!
Marecki
2021-11-15 20:15:00 Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
Fajna, lekka forma - ważna treść. Przestaliśmy umieć mówić o inności bez (widocznego lub nie) obrażania drugiej strony. Sztuka nie tyle pomaga zrozumieć potraumatyczne mechanizmy paraobronne jakie poddaje nam psychika, ile ukazuje, że na inność (choć jest ona pozorna) nie należy patrzeć jak na zagrożenie ale może ona stać się szansą na zbudowanie solidarności międzyludzkiej. Warunkiem jest umiejętność przyznania się do swojego fixum dyrdum i choć trochę empatyczny terapeuta. Polecam
Idźcie już do domu
2021-10-29 20:15:00 RCK RDK - sala widowiskowa, Racibórz
Super spektakl, polecam :)
Ania
2021-11-14 19:00:00 Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Rewelacja
Aneta

Adres

Teatr Wielki
Plac Dąbrowskiego
90-249 Łódź
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.