Wybierz miasto
spektakl

Berek, czyli upiór w moherze

Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych

Opis

Berek, czyli upiór w moherze
Zapraszamy na doskonały spektakl, będący kontynuacją przeboju „Berek, czyli upiór w moherze”!
Kultowy „Berek” powraca, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie – Anna i Paweł, czyli para sąsiadów, których kiedyś połączyła nienawiść. Dziś, kiedy oboje odłożyli na bok swoje uprzedzenia, wzajemna niechęć zamieniła się w sympatię. Dobra zmiana – bez dwóch zdań! Może nawet za dobra... Kiedy bezustanna, intensywna obecność Anny w życiu sąsiada doprowadza jego związek do rozpadu, Paweł postanawia coś z tym zrobić i znaleźć sąsiadce inne zajęcie. Co skutecznie odwróciłoby od niego uwagę starszej pani? Oczywiście mężczyzna! Problem w tym, że Anna, powodowana wyrzutami sumienia, wpada na niemal identyczny pomysł i rozpoczyna poszukiwania nowego partnera dla Pawła. Szykują się więc dwie randki w ciemno! Co z nich wyniknie? Sprawdźcie sami! Niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa gwarantowane!
Obsada: Ewa Kasprzyk, Maria Niklińska, Daniel Olbrychski, Antoni Pawlicki, Kamil Kula, Łukasz Płoszajski/Damian Kulec

Recenzje

Świetna rozrywka - Pani Kasprzyk swoją grą doprowadzała mnie do łez ( oczywiście ze śmiechu ). Miło spędzone Walentynki :) ps. Przepraszam za widownię w Lublinie, jeszcze spektakl się nie zakończył a sporo osób ruszyło jak bydło w stronę szatni ;(
skowronek202 Lublin 2020-02-14 20:30:00
Z przyjemnością obejrzeliśmy z mężem tę zabawną komedię i świetną grę naszych czołowych aktorów, Pani Ewa Kasprzyk wymiata, razem z Antonim Pawlickim ciągnęli cały spektakl przez prawie dwie godziny. Cała reszta aktorów tworzyła całość. Daniel Olbrychcki jak zawsze bezkonkurencyjny nie zawiódł chociaż "ryb siną barwą na piersi wykłutych”, nie było. Łukasz Płoszajski, który mnie zaskoczył pozytywnie berdzo, rewelacyjnie naśladował głos Pana Daniela. POLECAM, komedia godna obejrzenia. Dziękuję za pewne (obecne w naszym życiu ostatnio) przemycone słowa i gesty. Serdecznie pozdrawiam. Jagoda
Jagoda Chorzów 2020-02-15 19:30:00
Doskonałe widowisko, cudowna obsada i wspaniała gra aktorów. Ewa Kasprzyk - miód na moje serce , Pawlicki, Olbrychski, Niklińska, Kula, Płoszajski ...bardzo dobra gra . Bawiłam się przednio - polecam każdemu, bo komedia bardzo dobra.
Evelina Chorzów 2020-02-15 19:30:00
Brawa dla Ewy Kasprzyk i Antoniego Pawlickiegoz I akcie. Akt II to pomyłka i naprawdę żenujący finał. Co do Daniela Olbrychskiego - wypada jedynie zacytować klasyka: kończ Waść, wstydu oszczędź.
elunia Lublin 2020-02-14 17:30:00
Rewelacja, polecam! Śmiech na sali cały czas.
Cichy Gorzów Wielkopolski 2020-02-16 16:00:00

Adres

Filharmonia Częstochowska
ul. T.W. Wilsona 16
42-200 Częstochowa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.