Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz i inni

Opis

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” to niezapomniane muzyczne widowisko. 

Podczas wieczoru nie tylko usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, 
 Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory, ale także zobaczymy na scenie najzdolniejszych młodych aktorów. Wystąpią między innymi Marcin Januszkiewicz i Katarzyna Dąbrowska.  

Ponadto swoje interpretacje utworów mistrzów wykonają tacy artyści jak Hanna Śleszyńska, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Machalica. 
– Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – mówił odpowiedzialny za cały projekt Andrzej Strzelecki. 
Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” zapadnie Państwu w pamięć jako wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki.  


Reżyseria: Andrzej Strzelecki
Artyści występujący na trasie koncertowej: 
Katarzyna Dąbrowska
Marcin Januszkiewicz 
oraz wymiennie: Piotr Machalica, Hanna Śleszyńska, Zbigniew Zamachowski
zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza

Czas trwania: 2 godziny bez przerwy

Adres


pl. Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.