Koncerty

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Opis

4.8 / 5
17 ocen
Recenzje
Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie
Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Kasia Kowalska na polskiej scenie działa już ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła wiele nagród, stworzyła niezapomniane hity i podbiła serca publiczności. 

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Fani cenią ją za wspaniały głos i poruszające, romantyczne – ale też rockowe – utwory. Twórczość artystki cenią także krytycy, który na przestrzeni ostatnich 25 lat przyznawali jej najcenniejsze nagrody w polskiej branży muzycznej. 

Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to okazja, by ponownie usłyszeć na żywo takie przeboje jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to, co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre”. Poza dobrze znanymi piosenkami Kasia Kowalska wykonuje też hity ze swojego najnowszego albumu – „Aya”. 

Na widzów czeka magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała w trakcie kariery.

Recenzje (17)

2020-01-31 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Miałam pierwszy raz okazję słyszeć Kasię na żywo - rewelacyjny głos, super koncert, duża dawka pozytywnych dźwięków i humoru przy okazji ;) Przypomniałam sobie czasy szkoły podstawowej, kiedy to przeboje Kasi słuchało się non stop. Muzycy również pierwsza klasa! Jedyny minus do CSK za świecące po oczach reflektory - szczególnie na początku konceru. Wszyscy siedzieliśmy z zamkniętymi / zasłoniętymi oczami, bo nie dało się wytrzymać.
czyzyk
2020-01-31 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Profesjonalna organizacja, nowoczesne aranże, fantastyczna atmosfera.
Madlen
2020-01-31 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Koncert bardzo fajny.Polecam
A.
2020-01-31 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Baaaaardzo fajny koncert? Kasia, w świetnej formie , super ?
Jarek
2020-01-31 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Kasia jak zawsze the best!
Paula

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.