Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Opis

4.8 / 5
17 ocen
Recenzje
Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie
Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Kasia Kowalska na polskiej scenie działa już ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła wiele nagród, stworzyła niezapomniane hity i podbiła serca publiczności. 

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Fani cenią ją za wspaniały głos i poruszające, romantyczne – ale też rockowe – utwory. Twórczość artystki cenią także krytycy, który na przestrzeni ostatnich 25 lat przyznawali jej najcenniejsze nagrody w polskiej branży muzycznej. 

Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to okazja, by ponownie usłyszeć na żywo takie przeboje jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to, co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre”. Poza dobrze znanymi piosenkami Kasia Kowalska wykonuje też hity ze swojego najnowszego albumu – „Aya”. 

Na widzów czeka magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała w trakcie kariery.

Recenzje (17)

Miałam pierwszy raz okazję słyszeć Kasię na żywo - rewelacyjny głos, super koncert, duża dawka pozytywnych dźwięków i humoru przy okazji ;) Przypomniałam sobie czasy szkoły podstawowej, kiedy to przeboje Kasi słuchało się non stop. Muzycy również pierwsza klasa! Jedyny minus do CSK za świecące po oczach reflektory - szczególnie na początku konceru. Wszyscy siedzieliśmy z zamkniętymi / zasłoniętymi oczami, bo nie dało się wytrzymać.
czyzyk Lublin 2020-01-31 19:00:00
Profesjonalna organizacja, nowoczesne aranże, fantastyczna atmosfera.
Madlen Lublin 2020-01-31 19:00:00
Koncert bardzo fajny.Polecam
A. Lublin 2020-01-31 19:00:00
Baaaaardzo fajny koncert? Kasia, w świetnej formie , super ?
Jarek Lublin 2020-01-31 19:00:00
Kasia jak zawsze the best!
Paula Lublin 2020-01-31 19:00:00

Adres

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.