Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Opis

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", “Spowiedź”, “Być tak blisko”, "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. Promującego ją singla "Alannah (Tak niewiele chcę)".
Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej
artystycznej kariery.

Bilety

Recenzje (17)

Miałam pierwszy raz okazję słyszeć Kasię na żywo - rewelacyjny głos, super koncert, duża dawka pozytywnych dźwięków i humoru przy okazji ;) Przypomniałam sobie czasy szkoły podstawowej, kiedy to przeboje Kasi słuchało się non stop. Muzycy również pierwsza klasa! Jedyny minus do CSK za świecące po oczach reflektory - szczególnie na początku konceru. Wszyscy siedzieliśmy z zamkniętymi / zasłoniętymi oczami, bo nie dało się wytrzymać.
czyzyk Lublin 2020-01-31 18:00:00
Profesjonalna organizacja, nowoczesne aranże, fantastyczna atmosfera.
Madlen Lublin 2020-01-31 18:00:00
Koncert bardzo fajny.Polecam
A. Lublin 2020-01-31 18:00:00
Baaaaardzo fajny koncert? Kasia, w świetnej formie , super ?
Jarek Lublin 2020-01-31 18:00:00
Kasia jak zawsze the best!
Paula Lublin 2020-01-31 18:00:00

Adres

Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.