Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

Pikantni
Gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.


Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl 
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Bilety

Recenzje (120)

Rewelacja!
Ania K. Radzionków 2020-02-07 19:15:00
Było super.
Vindi Radzionków 2020-02-07 19:15:00
Cudowny spektakl, uczestniczyłam pierwszy raz w takim wydarzeniu i jestem pod wrażeniem. Zabawa świetna. Obsada rewelacyjna - p. A. Mucha, p. B. Kurdej-Szatan - po prostu "wymiatają". Sytuacje, które wydarzyły się "na gorąco" na scenie, a nie były zaplanowane, wpisane w scenariusz dodały jeszcze więcej uśmiechu na twarzy. Fajna fabuła, przedstawiona na wesoło. Na pewno jeszcze nie jeden raz zakupię bilety na podobne występy. Gorąco polecam tym osobom, które zastanawiają się czy pójść na ten spektakl.
Madzik Nysa 2020-02-10 16:30:00
Bardzo fajny, pełen humoru spektakl;) Dla ludzi z dużym dystansem do życia haha.
ola Nysa 2020-02-10 16:30:00
Bardzo wesołe i dobre przedstawienie . Juz poleciłem znajomym
Radom 2020-02-09 15:00:00

Adres

Kinoteatr Adria
ul. Toruńska 30
85-023 Bydgoszcz

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.