Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
153 oceny
Recenzje
Pikantni
Gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.


Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl 
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Bilety

Recenzje (153)

super
kasia Łódź 2020-10-05 17:00:00
Super spektakl , Anna Mucha w swojej roli GENIALNA!
kasia1beata Kielce 2020-09-22 17:30:00
Było rewelacyjnie 😂😂😂😂Byłam już chyba z 5 raz i za każdym razem jest inaczej ale zawsze na najwyższym poziomie .Adria-Art jesteście profesjonalistami ,aktorzy również i dlatego wszystkim się podobnie .Dziękuję i wyczekuje na zrealizowanie następnych biletów.Gratulacje i życzę następnych sukcesów i z "Pikantnymi ",których KOCHAM od samego początku i Z innymi wykonawcami .Pozdrawiam zawsze serdecznie .A.K.❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥👍👍👍👍👏👏👏👏Daję 10 GWIAZDEK na Wasze 5😉😉😉😉❤👌
Agnieszka i Benjamin Łódź 2020-10-05 20:00:00
Rewelacja - polecam wszystkim.
Piotr Łódź 2020-10-05 17:00:00
Sztuka zabawna, z morałem. Anna Mucha - zniewalająca .
Dorota Łódź 2020-10-05 20:00:00

Adres

Kinoteatr Adria
ul. Toruńska 30
85-023 Bydgoszcz

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.