Wybierz miasto
spektakl

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

Pikantni
"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?
Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

❗ SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH ❗

Obsada
Doris – Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

Recenzje

Było super.
Vindi Radzionków 2020-02-07 20:15:00
Cudowny spektakl, uczestniczyłam pierwszy raz w takim wydarzeniu i jestem pod wrażeniem. Zabawa świetna. Obsada rewelacyjna - p. A. Mucha, p. B. Kurdej-Szatan - po prostu "wymiatają". Sytuacje, które wydarzyły się "na gorąco" na scenie, a nie były zaplanowane, wpisane w scenariusz dodały jeszcze więcej uśmiechu na twarzy. Fajna fabuła, przedstawiona na wesoło. Na pewno jeszcze nie jeden raz zakupię bilety na podobne występy. Gorąco polecam tym osobom, które zastanawiają się czy pójść na ten spektakl.
Madzik Nysa 2020-02-10 17:30:00
Bardzo fajny, pełen humoru spektakl;) Dla ludzi z dużym dystansem do życia haha.
ola Nysa 2020-02-10 17:30:00
Bardzo wesołe i dobre przedstawienie . Juz poleciłem znajomym
Radom 2020-02-09 16:00:00
Mój pierwszy spektakl w tej Sali na Żeromskiego w Radomiu. Spektalk Zabawny.
Radom 2020-02-09 18:30:00

Adres

Kinoteatr Adria
ul. Toruńska 30
85-023 Bydgoszcz

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.