Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
405 ocen
Recenzje
Pikantni
Gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.


Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl 
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Recenzje (405)

2021-11-08 17:30:00 Kieleckie Centrum Kultury, Kielce
Super występ , polecam serdecznie. Dobra obsada ,świetna gra aktorska, fantastyczna zabawa , dużo śmiechu. Polecam w 100 %.
mira
2021-11-08 17:30:00 Kieleckie Centrum Kultury, Kielce
Rewelacyjny spektakl.
kasiak7
2021-11-08 20:15:00 Kieleckie Centrum Kultury, Kielce
Spektakl bardzo fajny, Mucha super. Natomiast miejsce - KCK średnio. Spektakl skończył się o 22:00, a do 22:30 czekałem w kolejce do parkomatu. Brak jakiejkolwiek organizacji. Na przyszłość już tam nie zaparkuję.
W
2021-11-06 17:30:00 Aula Szkoła Pomnik Gniezno, Gniezno
REWELACJA!!!!!
Asia
2021-11-08 17:30:00 Kieleckie Centrum Kultury, Kielce
Wstęp super. Szkoda tylko, że nie było pełnej obsady z plakatu. Druga sprawa parking w KCK w Kielcach tragedia. Jeden parkometr po występie 30 minut w kolejce na zimnie. Osoby na następny senans szukają miejsca parkingowego które my blokujemy. Dramat czy szlabany nie mogą się otwierać na podstawie biletu. A cena biletu nie może zawierać już opłaty parkingowej. Występ super, polecam.
PAWEŁ CK

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.