Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Mikromusic z Dolnej Półki

Opis

Mikromusic z Dolnej Półki

Mikromusic z Dolnej Półki to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu. Szukając niecodziennych brzmień grupa sięgnęła po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Będzie też więcej śpiewania na głosy. Podczas jesiennej trasy zespół promuje nowe wydawnictwo pt. "Mikromusic z Dolnej Półki"

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop.W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2019 r.

Recenzje (15)

Wspaniały klimat, głos wokalistki cudowny, panowie cudnie grają i śpiewają w chórkach .Brawo
basik Bydgoszcz 2020-03-01 18:00:00
Przepiękny głos Natalii Grosiak, spektakularne brzmienie podstarzałych instrumentów, cudne nagłośnienie Filharmonii Pomorskiej. Czego chcieć więcej? Muza dla uszu!
Łania Bydgoszcz 2020-03-01 18:00:00
świetne przeżycie! Głos Natalii powala, niesamowite dźwięki, również 'dziwacznych' instrumentów ;). Mega klimatyczne doświadczenie. Do tego dawka humoru ('mam to w dupie' ;) 'będę sexi')... Najbardziej wzruszajaca ballada - Kołysanka Pani Broni - klasyczna pieść ludowa - sciska za serce. Bardzoooooooo polecam!
Iwona Toruń 2020-03-02 18:00:00
Koncert bardzo fajny (jak zawsze)! I nawet drobne przerwy techniczne instrumentów z dolnej półki nie spowodowały niesmaku. Minus organizacyjny to to, że nie można było oddać 1 biletu zakupionego elektronicznie (tuż przed koncertem rozchorowała nam się 1 potencjalna współsłuchaczka koncertowa). Co prawda organizator zaproponował, że skontaktuje się z nami jeśli ktoś będzie jeszcze chciał kupić bilet i wtedy będziemy mogli go odsprzedać... no, ale cóż... Podsumowując: Koncert był udany (a następnym razem każdy kupuje sobie bilety sam)
słuchacz z wolnej półki Toruń 2020-03-02 18:00:00
Jedyny minus to, że koncert trwał za krótko:)
Leh Toruń 2020-03-02 18:00:00

Adres

Sala Koncertowa CKK Jordanki
Al. Solidarności 1-3
87-100 Toruń

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.