Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Czworo do poprawki

Opis

Czworo do poprawki
Czy miłość może trwać całe życie? „Czworo do poprawki” to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie czy mężu.

Dwie pary: starsze małżeństwo, które podejmuje ostatnią próbę ratowania swojego związku, oraz zakochani nowożeńcy, którzy pragną powiększyć rodzinę na łonie natury. Spotykają się w pensjonacie. 

Różnią ich problemy i potrzeby, ale i jedno, i drugie małżeństwo przede wszystkim nie potrafi się porozumieć. Jaki będzie finał spotkania pary z wieloletnim stażem z rozpalonymi namiętnością zakochanymi? Co wyniknie ze skrzyżowania starego z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd? 


Obsada:
Katarzyna Herman/Grażyna Wolszczak
Piotr Machalica/Wojciech Wysocki
Agnieszka Sienkiewicz/Joanna Osyd
Marcin Korcz
Autor: Cezary Harasimowicz
Reżyseria: Agnieszka Baranowsk
Scenografia i kostiumy: Ewa Gdowik
Czas: 90 minut bez przerwy 
Produkcja: Fundacja Garnizon Sztuki

Adres

Kinoteatr Adria
ul. Toruńska 30
85-023 Bydgoszcz

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.