Teatr

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania w reż. A. Barcisia

Opis

4.8 / 5
107 ocen
Recenzje
Między Łóżkami
Sześć pokojów i sześć par, które różnią się od siebie absolutnie wszystkim. Sporo wzruszeń, jeszcze więcej śmiechu, a w centrum tego wszystkiego – łóżko! 

Para 50-latków godzi się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec spotyka księgowego amatora, starzejąca się gwiazda rocka trafia na młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim swój pierwszy raz, a szef klubu go-go musi zwolnić nieudolną striptizerkę… Wszystko to dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach.

„Między łóżkami” to inteligentna komedia Norma Fostera, przedstawiających zabawne i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. W sumie na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów.

Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

 
Obsada:
Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska
Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Paulina Gałązka
Artur Barciś
Lesław Żurek/Robert Majewski/Paweł Domagała
Radosław Pazura

Czas trwania: 2 godziny z przerwą

Recenzje (107)

2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Świetny spektakl i bardzo miło spędzony czas. Wspaniałe kreacje aktorskie.
Elza
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Świetna gra aktorska, mnóstwo śmiechu. Polecam
Zibi
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
W świecie pełnym trosk, rosnących cen i lęków, jak powietrza potrzeba nam śmiechu, optymizmu i wiary w miłość. Na spektaklu "Między łóżkami" wszystkie powyższe potrzeby zostaną spełnione. Policzki bolą od śmiechu, szczęka cierpnie, a przepona boli, i cudnie. Dawno nie czułam się tak zrelaksowana. To nie wszystko. Nie jest to jedynie banalna kabaretowa śmiechoterapia. W tle damsko-męskich żarcików odnajdziecie opowieść o czułości, o wzajemnym szacunku, o potrzebie rozmów i zrozumienia, o tym, że warto o kogoś zawalczyć, że nasze wyobrażenia o drugiej osobie często bywają dalekie od rzeczywistości, co bywa źródłem różnych mniejszych i większych problemów. Wielbiciel teatru znajdzie też wiele smaczków i detali wynikających ze świetnego warsztatu aktorów. Każdy z nich czarował i uwodził publiczność całym wachlarzem swoich umiejętności. Jeszcze raz brawa i bardzo dziękuję za te dwie godziny wytchnienia, zostanie wam to mili aktorzy policzone. ;)
Lady In Red
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Wszystko super świetna gra aktorska
Agness
2022-05-21 16:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Świetny występ i gra aktorska. Spektakl śmieszny choć chwilowo skłania do refleksji.
Daniel

Adres

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.