Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Ray Wilson - Genesis Classic

Opis

Ray Wilson - Genesis Classic
Koncert z największymi przebojami zespołu Genesis i solowymi hitami Raya Wilsona! Porządna dawka rock’n’rolla i ciężkie, gitarowe brzmienia – z taką energią artysta podsumowuje 20-lecie swojej kariery.

Ray Wilson jest twórcą docenianym na całym świecie – zarówno w ramach kariery solowej, jak również za współpracę z legendarną grupą Genesis. Wspólnie nagrany album zdobył szczyty list przebojów na całym świecie i do dziś cieszy się popularnością.

Teraz fani mogą wspólnie z artystą odbyć muzyczną podróż w czasie. Nowa trasa koncertowa to solowe hity i kompozycje, które najmocniej odbiły się na jego dalszej twórczości. To będzie prawdziwa rock’n’rollowa uczta – zarówno dla koneserów mocnego, gitarowego brzmienia, jak i osób, które po prostu chcą usłyszeć szczery i silny przekaz na najwyższym poziomie.

Recenzje (36)

To byl niesamowity koncert!! Ray Wilson ze swoim magicznym czarujacym glosem i jego fantastyczny zespol z bajecznym graniem zrobili nasz wieczor nie do zapomnienia
Anna Lublin 2020-03-07 18:00:00
Fantastycznie
M Lublin 2020-03-07 18:00:00
Bardzo jestem zadowolona z koncertu. Polecam - super głos, muzycy na najwyższym poziomie, kontakt z publicznością ekstra. Sala koncertowa też godna polecenia.
kapek Lublin 2020-03-07 18:00:00
Bardzo fajny koncert. Ray i zespół stanęli na wysokości zadania. Profesjonalnie
Art.75 Lublin 2020-03-07 18:00:00
Koncert niesamowity, poprzez utwory Genesis sentymentalna podróż do przeszłości, Super nowości , wszystko na bardzo wysokim poziomie począwszy od wokalu do aranżu i wykonów instrumentalnych,koncert bardzo kameralny, naprawdę warto było tam być
agaw25 Lublin 2020-03-07 18:00:00

Artyści

Adres

Teatr Muzyczny ROMA
ul. Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.