Teatr

Ludzie inteligentni

Czyli kto kocha, ten błądzi…

Opis

4.8 / 5
162 oceny
Recenzje
Ludzie inteligentni
To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi…

Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Brak sprzeciwu z jej strony zupełnie go zaskakuje. Ich przyjaciele oraz ich partnerki mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają – zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. 

Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. 

Twórcy teatralnych hitów „Boeing, Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Autor przekładu: Irma Helt
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions – Katarzyna Fukacz, Damian Słonina

Czas trwania: 90 minut bez przerwy 

Recenzje (162)

2022-05-14 19:00:00 Kino Kijów, Kraków
Błyskotliwy tekst, dobra gra aktorów
Marta
2022-05-14 19:00:00 Kino Kijów, Kraków
Piękny spektakl wart oglądnięcia.
MJ
2022-05-13 20:00:00 Teatr Rozrywki w Chorzowie, Chorzów
Spektakl mnie rozczarował. Dobra obsada, dobre recenzje a mimo to nie podobało mi się. Jedynie kilka momentów było godnych uwagi.
NBW
2022-05-14 19:00:00 Kino Kijów, Kraków
Wspaniałe przedstawienie, polecam serdecznie.
Amy
2022-05-14 19:00:00 Kino Kijów, Kraków
Świetna obsada. Bardzo dobry spektakl. Polecam.
madda

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.