Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Ich czworo - Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Renata Dancewicz, Iza Kuna

Opis

4.7 / 5
13 ocen
Recenzje
Ich czworo
Bożonarodzeniowa tragifarsa z udziałem najznakomitszych gwiazd polskiej sceny. Historia małżeństwa, które od dawna nie żyje już jak mąż z żoną. Jedno ucieka w pracę, drugie w romanse. 

W gęstą siatkę małżeńskich pretensji, poza nim samym, uwikłana jest też Lila – córka głównych bohaterów. Dziecko musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tkwiący w stanie ciągłej wojny małżonkowie prowokują wiele okazji do śmiechu, skłaniając jednak także do refleksji nad kosztem, jaki w tym wszystkim ponosi ich dziecko. 

Perspektywa dziewczynki sprawia, że opowieść o typowym trójkącie małżeńskim nabiera innego charakteru. Mimo trudnego tematu spektakl przyciąga niebanalnym humorem.


Obsada:
Jerzy Stuhr 
Sonia Bohosiewicz 
Tomasz Kot/Antoni Pawlicki
Renata Dancewicz 
Izabela Kuna 
Krystyna Froelich 
Wojciech Chorąży 
Iga Mencel/Milena Poświatowska

Reż. Jerzy Stuhr
Spektakl Teatru Polonia
Czas trwania: 130 minut z przerwą

Recenzje (13)

Fantastyczna gra aktorska, fenomenalne miejsca , wspaniały wieczór
IM Łódź 2020-02-04 19:00:00
Bardzo fajna sztuka . Dobra gra aktorów .Polecam
AP Łódź 2020-02-04 19:00:00
Wspaniała sztuka!
Marcik Łódź 2020-02-04 19:00:00
To był cudowny wieczór, uczta dla duszy
Ipka Łódź 2020-02-04 19:00:00
Poruszający spektakl mimo dużej dawki śmiesznych tekstów .Wspaniała obsada a Jerzy Sztur to fenomen polskiego aktorstwa.
Łódź 2020-02-04 19:00:00

Adres

Teatr Muzyczny
ul. Północna 47/51
Łódź

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.