Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Opis

4.8 / 5
186 ocen
Recenzje
Nerwica natręctw
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. 

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu! 


Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik 
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka 
Artur Barciś/Andrzej Zieliński 
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 105 minut

Bilety

Recenzje (186)

Polecam spektakl . Bardzo fajna komedia , wspaniała gra aktorów . Po tak długiej przewie warto było iść się zrelaksować .
alicja Łódź 2021-06-04 19:30:00
Świetna, wesoła sztuka. Bardzo dobrze zagrana. Naprawdę dobrze się bawiłam :)
Żaklina Łódź 2021-06-04 19:30:00
Lekka, przyjemna komedia z przesłaniem. Cała obsada znana i lubiana ale w tym przypadku porwała nas Pani Karolina Sawka. Była najbardziej naturalnie zwariowana, rewelacyjna dykcja i dużo uroku. Polecam
Jolik Łódź 2021-06-04 22:15:00
Super
Łódź 2021-06-04 19:30:00
Przedstawienie super! Wspaniali aktorzy. Mały minusik za niewyraźne kwestie przekazywane przez osobę w roli recepcjonistki za pośrednictwem megafonu/komunikatora.
Łódź 2021-06-04 22:15:00

Adres

Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24
32-602 Oświęcim
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.