Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
kabaret

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Opis

4.9 / 5
9 ocen
Recenzje
Kabaret Smile "Tu i teraz"
Program „Tu i teraz” to wynik obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile w ramach akcji #obserwujemywas. Z zebranego materiału powstał program ukazujący codzienność z przymrużeniem oka. 

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowoczesnych technologii na nasze życie, scenki rodzajowe z życia typowego „Seby” i celebrytów z pierwszych gazet. To tylko nieliczne tematy przedstawiane w skeczach.

Akcja #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu. Jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą! Sprawdź sam, jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz”! 

Bilety

Recenzje (9)

Super, ale poprzedni tego samego kabaretu lepszy.
Jarek Bydgoszcz 2020-09-05 17:00:00
Wyśmienita zabawa, humor na wysokim poziomie. Dziękuję za olbrzymią dawkę pozytywnej energii. Jedyny minus, to brak możliwości osobistego spotkania z aktorami😎 ale zawdzięczamy wszechobecnemu wirusowi🥴.
Fejj Bydgoszcz 2020-09-05 20:00:00
Super polecam.Bardzo fajny program ,a i Adrię dobrze zobaczyć po latach
art350 Bydgoszcz 2020-09-05 17:00:00
Było naprawdę wspaniale, uśmialiśmy się do łez polecam wszystkim którzy lubią się śmiać. 😊
Sandra Bydgoszcz 2020-09-06 16:00:00
Super wieczór!!!
Jw Bydgoszcz 2020-09-05 20:00:00

Adres

Sala Koncertowa CKK Jordanki
Al. Solidarności 1-3
87-100 Toruń
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.