Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania w reż. A. Barcisia

Opis

Między Łóżkami
„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.
Obsada wymienna:
Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska
Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska
Artur Barciś
Lesław Żurek/Robert Majewski
Radosław Pazura

Recenzje (34)

Bardzo fajne przedstawienie, zabawne i profesjonalne (aktorzy z duzym doswiadczeniem).
karol2 Łódź 2020-02-26 16:30:00
Bardzo ciekawy, również reflekcyjny spektakl . Świetna gra aktorów szczególnie Pani Kurowskiej i P.Barcisia
Dąbrowa Górnicza 2020-02-28 16:30:00
Świetny spektakl, rozkręcał się. I zaskakiwał. Polecam!
JOU Łódź 2020-02-26 16:30:00
sztuka bardzo dobra, gra aktorska na najwyższym poziomie, jednakże całość psuła akustyka i złe nagłośnienie ...
Toom_Asz Dąbrowa Górnicza 2020-02-28 19:30:00
Spektakl oceniam 4/5 - dobry temat i świetne aktorstwo. Nie najlepszy był jednak dźwięk i nie jest to odosobniona opinia.
Zbigniew Dąbrowa Górnicza 2020-02-28 19:30:00

Adres

Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.