Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert…

Opis

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
 
Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. 
 
Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów. 
 
Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. 
 
Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

Bilety

Recenzje (41)

to był piękny koncert, piękny wieczór Dziękuję:)
eva Chorzów 2020-03-09 18:00:00
Bardzo przyjemnie spędzony czas.
Konin 2020-02-23 18:00:00
Koncert był rewelacyjny!! 1,5 godziny wspaniałej muzyki na najwyższym poziomie. PozostaL niedosyt, Raz Dwa Trzy można by słuchać i tańczyć przy ich muzyce godzinami.
Agnieszka z Ozarowic Chorzów 2020-03-09 18:00:00
Pięknie
beata Chorzów 2020-03-09 18:00:00
Piękny koncert, chętnie pojdę raz jeszcze.
ma Chorzów 2020-03-09 18:00:00

Artyści

Adres

Filharmonia Częstochowska
ul. T.W. Wilsona 16
42-200 Częstochowa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.