Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie

Opis

Czarna komedia
Czarna komedia

Plan był jasny – poznać przyszłego teścia, sprzedać milionerowi rzeźby i w końcu ułożyć sobie życie. Niestety, los bywa przewrotny. Niespodziewani goście, zwariowani sąsiedzi i awaria światła wywracają wszystko do góry nogami!

Bycie młodym rzeźbiarzem nie jest najłatwiejsze. Wie coś o tym główny bohater „Czarnej komedii”. Jednak szczęście wydaje się do niego uśmiechać. Bogaty kolekcjoner sztuki, zainteresowany jego dziełami, zapowiada wizytę w domu artysty. Wieczór życia ma dopełnić spotkanie z narzeczoną i przyszłym teściem. 

Wszystko komplikuje nagła awaria światła i lawina niespodziewanych, kłopotliwych gości. W ciemnościach bardzo łatwo pomylić starą pannę z byłą kochanką, sąsiada z narzeczoną czy elektryka z milionerem. Co z tego wszystkiego wyniknie? To trzeba zobaczyć na własne oczy!


Obsada:
Mateusz Damięcki 
Jan Wieczorkowski 
Elżbieta Jarosik 
Marieta Żukowska/Marta Wierzbicka/Milena Staszuk 
Andżelika Piechowiak/Anna Maria Jarosik 
Jacek Lenartowicz/Piotr Zelt 
Jacek Kopczyński/Albert Osik 
Sebastian Konrad/Tomasz Sapryk
Czas trwania: 2 godziny 15 minut z przerwą

Recenzje (21)

Niestety spektakl nie spelnich moich oczekiwan, moze przez to ze wiele juz ogladalam i za wysoko jest poprzeczka. Szlam z nastawieniem fajnej i smiesznej komedii a wyszlam bardzo zmeczona oglądaniem 2 czesci gdzie nie bylo nic smiesznego ani nic ciekawego tez nie bylo. No szkoda, innym razem
Olk Toruń 2020-02-28 18:00:00
... zgasło światło i zaczęła się zabawa. Przepiękna gra aktorów. Damięcki - super, ale Wieczorkowski - pełna klasa, takiego go nie znałam. Polecam. Można się pośmiać, zrelaksować i docenić, że ma się światło ;))
Toruń 2020-02-28 18:00:00
Rewelacyjna obsada! Uśmialam się :)
Toruń 2020-02-28 18:00:00
Pan Damięcki i WIeczorkowski absoultnie fenomenalni. Ogolnie chyba widz w obecnych czasach chodzacy do teatru oczekuje innego poziomu zartu. Fakt - rozpieszczaja nas stand-upy, spektakle typu impro. Zwykla, dobra, klasyczna komedia jaka niewatpliwie jest ta sztuka - niestety nie jest juz tak atrakcyjna. Do tego kaszlacy facet - jak czlowiek jest chory ( nie sadze ze to korona wirus) wszystko jedno na co, to siedzi w domu a nie idzie na masowa impreze. Panu z rejestracja z trojmiasta zycze powrotu do zdrowia. Niekoniecznie jadnak jak bedzie nastepnym razem chory musi wybrać sie po taborety do Ikea, czy na spektakl do Jordanek. Tak kaszlących ludzi widziałam ostanio w szpitalu dla chorych na gruzlice i bylo to wiele lat temu.
powieki.pl Toruń 2020-02-28 18:00:00
Udane, zabawne przedstawienie. Znakomita gra aktorska!
Ania Toruń 2020-02-28 18:00:00

Adres

Bielskie Centrum Kultury
ul. Słowackiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.