Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Żona potrzebna od zaraz

Ile żon potrzeba do szczęścia?

Opis

Żona potrzebna od zaraz
Z żoną źle, bez żony jeszcze gorzej. Zwłaszcza jeśli od niej zależy ważny awans. Bohater spektaklu „Żona potrzebna od zaraz” postanawia sprostać wymaganiom szefa – i to za wszelką cenę!

Życie singla skupionego na karierze zawodowej niespodziewanie się komplikuje. Jego konserwatywny przełożony, przed udzieleniem mu awansu, pragnie wreszcie poznać jego małżonkę. Wydaje się, że brak żony jest teraz największym problemem. 

Los jednak bywa przewrotny. Dlatego zamiast braku żony szybko źródłem trudności staje się ich nadmiar. Sytuacja się komplikuje, napięcie rośnie, a szanse na awans maleją z każdą chwilą… Na szczęście na żony (nawet cudze!) zawsze można liczyć. 

 
Obsada: 
Klaudia Halejcio/Anna Matysiak
Andżelika Piechowiak
 Maria Pakulnis
 Magdalena Wójcik
 Przemysław Sadowski
 Marcin Troński

Autor: Edward Taylor
 Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
 Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
 Scenografia: Wojciech Stefaniak
 Kostiumy: Ewa Gdowiok

Czas trwania spektaklu: 120 minut plus przerwa

Bilety

Recenzje (23)

Dwa zdania dotyczące bieżącej sytuacji politycznej sprowadziły mnie w środku spektaklu na ziemię i mocno zniesmaczyły. Po co to. Wojny polsko-polskiej mam powyżej uszu, a tu jeszcze w teatrze na lekkiej komedii. Czy na widowni byli ludzie tylko z jednej opcji?
mmm Łódź 2020-02-11 19:00:00
super sztuka, rewelacja
Joanna Łódź 2020-02-11 16:00:00
I akt trochę nudny, w II można się pośmiać
Nadir Łódź 2020-02-11 16:00:00
Super spektakl, a M. Wójcik bezkonkurencyjna.
wawpaw Łódź 2020-02-11 19:00:00
Rewelacja ubaw nie z tej ziemi z chęcią bym zobaczył jeszcze raz ? Polecam
Wilman Łódź 2020-02-11 16:00:00

Adres

Teatr Muzyczny
ul. Północna 47/51
Łódź

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.