Teatr

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
460 ocen
Recenzje
Pikantni
„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 
 
Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
 
Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
 
Obsada:
Anna Mucha
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik
 
Spektakl od 18. roku życia
Czas trwania: 110 minut z przerwą

Recenzje (460)

2021-12-04 16:00:00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chrzanów
Spektakl świetny, aktorzy rewelacja 🤩 Zabawna historia z morałem 😊 Jak najbardziej polecam 😊
Joanna
2021-12-04 19:00:00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chrzanów
Spektakl rewelacja! Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę szukać podobnych wydarzeń. Minusem był brak u dużej części widowni maseczek ochronnych, co niestety utrudniało odbiór, zwłaszcza gdy w pobliżu ktoś kaszlał i kichał nie zasłaniając ust... - ale to już nie Państwa wina (szkoda, że obsługa tego nie weryfikowała). Jeszcze raz dziękuję za świetny wieczór, pozdrawiam aktorów i całą ekipę :)
2021-12-03 20:15:00 Sala Teatralna MOK, Piotrków Trybunalski
Było super :):):) Bardzo pouczające spotkanie z innością ...
2021-12-05 16:00:00 Dom Kultury "Mors", Dębica
Było super 🙂 fajnie spędzone popołudnie. Małżonkiem 😄
Monika MK
2021-12-04 16:00:00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chrzanów
Wspaniały spektakl i aktorzy
ŁUKASZ

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.