Wybierz miasto
koncert

Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0

Opis

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. To świadoma i bezkompromisowa artystka. 

W 2016 roku szumnie zaznaczyła swoją obecność singlami „Malinowy Chruśniak” i „Kundel Bury”. W marcu 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!”. Daria została okrzyknięta objawieniem roku. Płyta oraz single szybko pokryły się złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami: w kategoriach album roku alternatywa oraz fonograficzny debiut roku. 

Dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki, zatytułowany „Helsinki”. Płyta zyskała status złotej już kilka miesięcy po premierze. Wszystkie single z albumu również pokryły się złotem, a najbardziej rozpoznawalny z nich, „Hej, Hej!”, przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 10 mln razy. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy.

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych, takich jak Pol’and’Rock Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. Jako debiutantka wystąpiła na dużej scenie Orange Warsaw Festival, a w 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod dużą sceną na Open’er Festival. Trasa „Helsinki Tour” jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.

Recenzje

Bardzo udany koncert. Super kontakt Darii z publicznością, punktualne rozpoczęcie koncertu, same plusy.
Pablo Szczecin 2020-02-18 19:00:00
Zdziwieniem był koncerty niedopasowany do miejsca - lepszą lokalizacją byłaby instytucja z miejscami stojącymi.
Monika Szczecin 2020-02-18 19:00:00
Rewelacyjny koncert!!!!!
Daga Szczecin 2020-02-18 19:00:00
Było extra!
Zielonka Szczecin 2020-02-18 19:00:00
Koncert znakomity. Szkoda, że taki krótki... Wydawał się zdecydowanie krótszy od ubiegłorocznego wydarzenia. Wykonania i kontakt z publicznością wręcz świetne i z pewnością wybiorę się na kolejny.
Tomasz Szczecin 2020-02-18 19:00:00

Adres

Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
ul. Małopolska 48
Szczecin

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.