Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0

Opis

Daria Zawiałow - Helsinki Tour 3.0
DARIA ZAWIAŁOW – Helsinki Tour vol. 3

Jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich artystek młodego pokolenia wraca na scenę. Znów dzieli się z publicznością swoją niewyczerpaną energią. Daria Zawiałow podczas koncertów zachwyca siłą głosu i charakteru.

Zawiałow przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny. Wyróżnia ją charakterystyczny głos i silna osobowość sceniczna. Dlatego już „Malinowy chruśniak”, debiutancki singiel artystki, stał się hitem. Kolejne utwory przyniosły Zawiałow rzeszę wiernych fanów, najważniejsze muzyczne nagrody oraz szczyty prestiżowych list przebojów. Nie inaczej było z utworem „Szarówka”, promującym najnowszy album artystki – „Helsinki”. 

Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Dlatego zarówno na festiwalach, jak i w salach koncertowych zawsze przyciąga tłumy i porywa do tańca.

Recenzje (7)

naglosnienie, dwziek 5/5 swiatlo - 4,5 / 5 byly takie male prostokatne lampy ktore bardzo razily po oczach wykonanie i klasa zespolu 10 na 5 wszsytko na bardzo profesjonalnym i wyoskim poziomie PS na WOODSTOKU rownie fajnie :D
skoczyl Szczecin 2020-02-18 18:00:00
Bardzo udany koncert. Super kontakt Darii z publicznością, punktualne rozpoczęcie koncertu, same plusy.
Pablo Szczecin 2020-02-18 18:00:00
Zdziwieniem był koncerty niedopasowany do miejsca - lepszą lokalizacją byłaby instytucja z miejscami stojącymi.
Monika Szczecin 2020-02-18 18:00:00
Rewelacyjny koncert!!!!!
Daga Szczecin 2020-02-18 18:00:00
Było extra!
Zielonka Szczecin 2020-02-18 18:00:00

Adres

Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
ul. Małopolska 48
Szczecin

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.