Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Opis

Michał Szpak - The Moon Tour

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

Recenzje (47)

koncert był bardzo udany ,pełen wrażeń, było bardzo miło i sympatycznie
Częstochowa 2020-02-29 18:00:00
Powiedzieć "Koncert cudny czy piękny" to jakby nic nie powiedzieć. Fenomenalnie pod każdym względem a wokal i aranże muzyczne wbijają w ziemię. Pan Michał to petarda sceny. Dziękuję bardzo.
Częstochowa 2020-02-29 18:00:00
Pan Michał zaprosił nas do swojego świata i tak właśnie było, wspaniałe doznanie.
Ewela Częstochowa 2020-02-29 18:00:00
Występ super koncert połączony ze sztuką teatralną. Michał Szpak artysta wielkiej klasy, wrażliwy śpiewający przepięknym głosem. Człowiek dusza. Polecam obejrzenie tego występu.
Elak Częstochowa 2020-02-29 18:00:00
Koncert był niesamowity, te emocje które przekazywał z każdą piosenką, kontakt z publicznością, poprostu WOW. Z niecierpliwością czekam na kolejną trasę w nadziei, że znowu zawita do naszego miasta(Częstochowa).
Adam Częstochowa 2020-02-29 18:00:00

Adres

Filharmonia Częstochowska
ul. T.W. Wilsona 16
42-200 Częstochowa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.