Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Opis

4.9 / 5
19 ocen
Recenzje
Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree
„Czerwony jak cegła”, „List do M.”, „Sen o Victorii” i inne hity wykonane na żywo przez Sebastiana Riedla i zespół Cree pozwolą odbyć sentymentalną podróż do pierwszych lat działalności grupy Dżem.

W 25. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla jego syn Sebastian wspólnie z zespołem Cree ruszył w trasę upamiętniającą legendarnego artystę. Seria koncertów przypominających najpiękniejsze utwory Ryszarda Riedla i Dżemu to wyjątkowe przeżycie.

Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Muzycy nie ukrywają, że Rysiek Riedel wywarł na nich silny wpływ. Wokalista Dżemu, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian, wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree.

Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: „Żeby żyć, trzeba grać. Żeby grać, trzeba żyć”.


Skład zespołu:
Sebastian Riedel – gitara, śpiew, harmonijka
Bartłomiej Miarka – gitara
Lucjan Gryszka – gitara basowa
Kuba Majerczyk – perkusja
Adam Lomania – instr. klawiszowe

Bilety

Recenzje (19)

Koncert -rewelacja!!!Wzruszenia przy piosenkach Dżemu i niesamowita energia Sebastiana ( co za głos ! )i CREE , i te gitary...Tyle pozytywnej energii,że po powrocie do domu do bardzo późna nie mogłam oderwać się od książki o R.R. kupionej przed koncertem.Najchętniej poszłabym jeszcze raz !!! Cóż,filharmonia to kiepskie miejsce na taki koncert,wszyscy "przyklejeni" do krzeseł.Może dlatego widownia była dosyć drętwa,szkoda.
ela&curt Gorzów Wielkopolski 2020-02-20 19:00:00
Wspaniałe spędzony czas. Miła atmosfera. Koncert super.
Gorzów Wielkopolski 2020-02-20 19:00:00
Koncert bardzo fajny, tylko filharmonia nie jest odpowiednim miejscem. Nie oddaje klimatu, widzowie czuli się ograniczeni. Brak spontaniczności, czynnego udziału.
Gorzów Wielkopolski 2020-02-20 19:00:00
Koncert magiczny
marta Gorzów Wielkopolski 2020-02-20 19:00:00
Koncert swietny, mega brzmienie. Perkusista wymiatal.
Kaska Gorzów Wielkopolski 2020-02-20 19:00:00

Adres

Filharmonia Podkarpacka
ul. Chopina 30
35-959 Rzeszów
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.