Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Opis

4.9 / 5
129 ocen
Recenzje
Nerwica natręctw
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. 

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu! 


Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik 
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka 
Artur Barciś/Andrzej Zieliński 
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 105 minut

Bilety

Recenzje (129)

Super. PROSIMY o częstsze występy w Pile.
jacek cz Piła 2020-09-20 16:00:00
Wspaniałe się bawiłam, warto obejrzeć!
Gata152 Lublin 2020-09-28 20:00:00
Super przedstawienie. Bardzo miło i wesoło spędzony czas. Polecam
mada Lublin 2020-09-28 20:00:00
Świetnie zagrana komedia. Ubawiłem się. Warto było na Was poczekać te parę miesięcy. Pozdrowienia dla całej ekipy! "A teraz wyp..." -jakby to powiedział jeden z bohaterów ;)
Merlin Lublin 2020-09-28 17:00:00
Przednia zabawa super obsada 5+
Lublin 2020-09-28 20:00:00

Adres

RCK RDK - sala widowiskowa
ul. Chopina 21
47-400 Racibórz

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.