Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert…

Opis

5.0 / 5
58 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
 
Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. 
 
Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów. 
 
Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. 
 
Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

Bilety

Recenzje (58)

Rewelacja
Joanna Częstochowa 2020-09-21 19:00:00
Super koncert, wspaniali artyści.
Natalia Szczecin 2020-09-22 22:30:00
Super koncert. Polecam.
Alikwa Szczecin 2020-09-22 22:30:00
Bardzo fajny koncert, szkoda, że taki krótki. Świetny zespół, dobra organizacja imprezy. Oby tak dalej.
Szczecin 2020-09-22 19:00:00
Super organizacja
parkom Szczecin 2020-09-22 22:30:00

Adres

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej
ul. Konarskiego 18 B
44-100 Gliwice
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.