Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
170 ocen
Recenzje
Pikantni
Gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.


Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl 
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Bilety

Recenzje (170)

bardzo fajne przedstawienie ,
r.s. Radom 2021-03-08 20:15:00
Sztuka - extra. Myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy, a jednak. Świetna, brawurowa gra aktorska. Pani Anna Mucha w rewelacyjnej formie. Inni też dobrze się prezentowali. Bardzo miło spędzony czas. Poczucie poszanowania widza. Atmosfera, wspólnego dochodzenia do prawdy życiowej. Wydarzenie godne polecenia. Chętnie, ponownie wrócę do przedstawienia za jakiś czas.
Radom 2021-03-08 17:30:00
Lekka, fajna komedia
BB Radom 2021-03-08 20:15:00
Występ naprawdę godny obejrzenia :) wspaniale spędzony wieczór - świetna gra aktorska :) Polecam!!!
korbed Radom 2021-03-08 17:30:00
To była nasza pierwszy wizyta w teatrze w dorosłym życiu i to był strzał w dziesiątkę. Spektakl super, aktorzy też 😍wiem że to nie ostatnia nasza wizyta w teatrze. Dawno tak się nie śmieliśmy 😊
Oczarowana teatrem Radom 2021-03-08 17:30:00

Adres

Miejski Dom Kultury
ul. Kościuszki 15
37-100 Łańcut
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.