Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Opis

4.9 / 5
25 ocen
Recenzje
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów – „Złoty jubileusz: 50 lat na 100%”
 
Charyzmatyczny wokalista postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową z wybitnymi muzykami i pełną niezapomnianych przebojów. 
 
Chociaż Cugowski nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, zdecydował się na huczne świętowanie 50-lecia swojej pracy artystycznej. Podczas niezwykłych koncertów wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad artystycznej działalności, pełną wielkich i niezapomnianych hitów. 
 
W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. 

Recenzje (25)

Petarda!!! Ciary i b.pozytywne wrażenia.. p.Cugowski- głos jak dzwon a Zespół Mistrzów- mistrzostwo świata..
Ania Bydgoszcz 2020-01-25 18:00:00
Wspaniały koncert wspaniałego artysty i niezapomniane wrażenia. świetnie się bawiliśmy i śpiewaliśmy przeboje z naszych lat razem z publicznością. Cudownego głosu Panu Krzysztofowi może mu pozazdrościć niejeden artysta.
MIRA1953 Bydgoszcz 2020-01-25 18:00:00
Wspaniała atmosfera, niesamowity zespół mistrzów, wokalista najlepszy w Polsce
skuzik Katowice 2020-02-02 17:00:00
Jeśli koncert jest zaplanowany na godz 18ta to powinien rozpocząć się punktualnie- to jedyny minus organizacyjny.
Chorzów Katowice 2020-02-02 17:00:00
Dobre nagłośnienie. Super atmosfera...
Marcin Bydgoszcz 2020-01-25 18:00:00

Adres

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.