Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Opis

5.0 / 5
118 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
 
Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. 
 
Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów. 
 
Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. 
 
Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

Recenzje (118)

2021-11-13 19:15:00 Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra
podobało się!
pw
2021-11-13 19:15:00 Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra
Fantastyczny koncert. Wieczór magiczny . Koncert kameralny ale profesjonalnie nagłośniony.
Darek
2021-11-13 19:15:00 Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra
Było rewelacyjnie...
BIB
2021-11-13 16:00:00 Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra
Cudny koncert!!! Mój pierwszy po zamknięciu nas w domach, więc tym większa ma radość. Piękna muzyka, mądre słowa i cudowne wykonanie. Sami artyści bardzo skromni. Ogromna przyjemność dla uszu, serdeczne gratulacje! Mimo upływu lat nic się nie zmieniło, no może poza kilkoma zmarszczkami, jakimś połyskującym srebrze na skroniach :) Muzyka nadal cudowna, wspaniałe wykonanie i te słowa... Zostają w głowie i w sercu. Jeszcze raz gratuluję wspaniałego koncerty!!!
GraJka
2021-11-13 19:15:00 Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra
bardzo dobry koncert, świetna komunikacja z publicznością, super atmosfera

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.